LIETUVOS MIKROBIOLOGŲ DRAUGIJA

3-asis Baltijos mikrobiologų suvažiavimas

TARPTAUTINĖS KONFERENCIJOS

2/26/2024

Su dideliu džiaugsmu pranešame apie mikrobiologijos renginį, kuris vyks 2024 metų gegužės mėnesį. Šis renginys bus skirtas svarbiausioms ir aktualioms mikrobiologijos temoms aptarti bei pristatyti naujausius mokslinius tyrimus ir atradimus.

Temos:

1. Mikroorganizmų vaidmuo žmogaus sveikatai

Šioje temoje bus aptariama mikroorganizmų įtaka žmogaus sveikatai. Išsiaiškinsime, kaip mikroorganizmai gali būti naudingi ir kenksmingi žmogaus organizmui, taip pat nagrinėsime naujausius tyrimus apie mikroorganizmų vaidmenį imuninėje sistemoje ir ligų plitimą.

2. Mikrobiologija ir aplinka

Šioje temoje bus aptariama mikrobiologijos svarba aplinkos tyrimuose. Išsiaiškinsime, kaip mikroorganizmai veikia gamtą, vandens ir oro kokybę, taip pat nagrinėsime naujausius tyrimus apie mikrobiologinę teršalų kontrolę ir aplinkos apsaugą.

3. Mikrobiologijos taikymas maisto pramonėje

Šioje temoje bus aptariamas mikrobiologijos vaidmuo maisto pramonėje. Išsiaiškinsime, kaip mikroorganizmai veikia maisto produktų kokybę, saugumą ir ilgaamžiškumą, taip pat nagrinėsime naujausius tyrimus apie mikroorganizmų naudojimą maisto konservavime ir fermentacijoje.

4. Mikrobiologijos technologijos ir inovacijos

Šioje temoje bus aptariamos naujausios mikrobiologijos technologijos ir inovacijos. Išsiaiškinsime, kaip mikroorganizmai gali būti naudojami biotechnologijoje, vaistų gamyboje, energetikoje ir kitose srityse. Taip pat bus pristatomi naujausi moksliniai tyrimai ir atradimai šioje srityje.

Mikrobiologijos renginys yra puiki galimybė sužinoti naujausius mikrobiologijos pasiekimus, susipažinti su svarbiausiomis temomis ir pasidalinti žiniomis su kolegomis. Mes kviečiame visus suinteresuotus asmenis prisijungti prie šio renginio ir prisidėti prie mikrobiologijos mokslo plėtros.

Pranešimų pateikimo galimybės ir renginio registracija bus skelbiamos ateityje. Sekite mūsų tinklaraštį ir socialinius tinklus, kad gautumėte naujausią informaciją apie mikrobiologijos renginį 2024 metų gegužės mėnesį.

Adresas

Lietuvos mikrobiologų draugija
Akademijos g. 2,
LT-08412 Vilnius

Socialiniai tinklai